Usługi

Krzyżanowski Autodetailing

Jesteśmy wyjątkowym miejscem w którym należycie zadbamy o Twoje auto!

0 / 5
Compare Add to favorites

Swoją przygodę z autodetailingiem, czyli profesjonalną kosmetyką aut rozpocząłem kilka lat temu. Początkowo było to zajęcie hobbystyczne wynikające z zamiłowania do własnych czterech kółek i motoryzacji amerykańskiej. Z czasem hobby stało się pasją, którą chciałem dzielić się z innymi. Przez kilka lat poszerzałem swoją wiedzę i zdobywałem doświadczenie uczestnicząc w kursach, szkoleniach i dbając już nie tylko o własne auto, ale też o samochody znajomych, przyjaciół, rodziny.

Krzyżanowski Autodetailing to miejsce, które wyrosło z pasji. Jak powiedział kiedyś ktoś mądry: „wybierz pracę którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu.” My mamy to szczęście, że robimy to co kochamy, więc możecie być pewni, że również i o Wasze auto zadbamy jak o własne.

Pracujemy nad autami każdej klasy – marka czy rocznik nie ma dla nas znaczenia. Każdy projekt jest dla nas ważny i wyjątkowy. Naszym celem jest odtworzenie wizerunku auta z dnia, w którym opuściło ono salon samochodowy. Z każdym klientem indywidualnie omawiamy i dopasowujemy zakres usług, dobieramy najlepsze rozwiązania. Pragniemy tworzyć miejsce, w którym dbałość o każdy szczegół auta, jego czyszczenie, konserwacja i renowacja nie będzie już przykrym obowiązkiem, a przyjemnością.

Wierzymy w to, że naszą pasją do tworzenia perfekcyjnego wyglądu czterech kółek zarazimy i was.

  • Osoba Hubert Krzyżanowski
  • Adres ul. Ptasia 24
    Poznań 60-319